środa, 21 sierpnia 2013

Gry "Violetta"

Znalazłam gry z Violetty !! Jest ich parę :) Każdą opiszę, o co w nich chodzi :
 

Przeciągajcie małe fragmenty ulokowane z lewej strony i nakładajcie je na właściwe miejsca tej scenki aż ułożycie całą układankę. 
 
 
Wybierzcie jedną z waszych ulubionych postaci serialu i pomóżcie jej w śpiewaniu łapiąc wyskakujące z dołu ekranu nuty i klucze muzyczne. Za pomocą myszki przesuwajcie kursor po ekranie zbierając nuty. Za każdą nutę lub inny znak muzyczny zdobywacie punkty. Aby ukończyć poziom będziecie musiały zebrać ich określoną ilość.
 
 
Jest to gra ćwicząca pamięć. Odkrywajcie kolejno różne karty przedstawiające zdjęcia bohaterów serialu i szukajcie par! Jeśli na odkrytych obrazkach będzie znajdowało się to samo zdjęcie karty pozostaną odkryte.
 
 
 
Zabawa będzie polegała na odszukaniu wszystkich liter ukrytych na zdjęciu przedstawiającym wszystkich bohaterów! Przesuwajcie szkło powiększające myszką i znajdźcie każdą liczbę!
 
 
Ekran gry został podzielony na dwa obszary. W lewym znajdują się fragmenty które będziecie przeciągać na prawe pole. Przyjrzyjcie się uważnie zdjęciu ponieważ za chwilę zostanie ono podzielone na kwadratowe fragmenty. Znajdźcie właściwe miejsce dla każdego z nich a ujrzycie bohaterkę śpiewającą do mikrofonu.
 

 
Która gra się wam najbardziej podoba ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate